معرفی مرکز مشاوره
دکتر همت یار

مرکز مشاوره ی تحصیلی دکتر همت یار با بیش از دو دهه سابقه ی درخشان در امر مشاوره با تکیه بر دانش و تجربه ی دکتر همت یار ، یکی از معتبر ترین و برترین مراکز کشور می باشد که هر ساله با ارائه ی خدمات متنوع پذیرای بسیاری از شما عزیزان است که در اینجا به طور مختصر این خدمات را معرفی می کنیم

طرح مشاوره ی سالیانه
مرکز مشاوره ی دکتر همت یار به دو صورت حضوری و غیر حضوری به شما عزیزان خدمت رسانی می کند که هر دوره ی آن ۳ ماهه می باشد. در هر دوره ۶ جلسه ی فردی و ۳ جلسه ی گروهی برگزار می گردد. علاوه بر آن می توانید از تمامی خدمات وب سایت استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به بخش مشاوره ی سالیانه در قسمت منو سایت مراجعه کنید.

https://drhematyar.com/مشاوره-سالیانه

اردوی نوروزی
دکتر همت یار که برگزار کننده ی اولین اردوی مطالعاتی در سطح کشور بوده است، همواره برگزار کننده ی بزرگ ترین اردوی مطالعاتی در سطح کشور نیز می باشد که .به دو صورت حضوری و غیر حضوری این کار را به بهترین نحو انجام می دهند .برای اطلاعات بیشتر به بخش اردوی نوروزی سایت مراجعه کنید.

https://drhematyar.com/اردوی-نوروزی/

بسته های آموزشی
مرکز مشاوره ی تحصیلی دکتر همت یار هر ساله با ارائه ی بسته های آموزشی مشاور شو و رتبه شو این فرصت را ایجاد کرده است، که عزیزانی که نمی توانند از جلسات مشاوره و آموزشی مرکز استفاده کنند با دریافت این بسته ها مشکلاتشان رفع شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد محتویات و نحوه ی سفارش این بسته ها به بخش بسته های آموزشی سایت مراجعه کنید.

https://drhematyar.com/بسته-های-آموزشی/

انتخاب رشته
همه ی ما از اهمیت انتخاب رشته و نقش آن در آینده ی خود خبر داریم. مرکز مشاوره ی تحصیلی دکتر همت یار با تجربه ترین و قدیمی ترین مرکز در امر انتخاب رشته می باشد. این مرکز علاوه بر انتخاب رشته برای دوره ی کارشناسی ،انتخاب رشته ی کنکور های ارشد، دکترا و آزمون دستیاری را نیز انجام می دهد . برای اطلاع از مراحل انتخاب رشته و مقاله های مربوط به رشته های مختلف به قسمت انتخاب رشته ی سایت مراجعه کنید .

https://drhematyar.com/انتخاب-رشته-کنکور-سراسری-و-آزاد/

برگزاری دوره های آموزش مشاوره
دکتر همت یار علاوه بر فعالیت در حیطه ی مشاوره به دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف ، به برگزاری جلسات و دوره هایی برای آموزش مشاوران در سطح کشور اقدام نموده است . که مشاوران عزیزان با ثبت نام در این دوره ها می توانند از تجربیات دو دهه مشاوره درخشان ایشان استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به بخش کوچینگ سایت مراجعه کنید.

https://drhematyar.com/دوره-کوچینگ-مشاوره/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست