سبد خرید 0

درباره ما

معرفی مرکز مشاوره دکتر همت یار


مرکز مشاوره ی تحصیلی دکتر همت یار با بیش از دو دهه سابقه ی درخشان در امر مشاوره با تکیه بر دانش و تجربه ی دکتر همت یار ، یکی از معتبر ترین و برترین مراکز کشور می باشد که هر ساله با ارائه ی خدمات متنوع پذیرای بسیاری از شما عزیزان است که در اینجا به طور مختصر این خدمات را معرفی می کنیم

مرکز مشاوره تحصیلی دکتر همت‌یار یکی از معتبرترین مراکز مشاوره کشور بوده و با ارائه خدماتی همچون: مشاوره تحصیلی سالیانه به صورت حضوری و غیرحضوری، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد، انتخاب رشته ارشد، دکتری و آزمون دستیاری، برگزاری دوره کوچینگ مشاوره، ارائه بسته‌های آموزشی، برگزاری اردوهای مطالعاتی، مشاوره ازمون دستیاری و … آماده خدمت‌رسانی به تمامی دانش‌آموزان، دانشجویان، مشاوران و معلمان در سراسر کشور می‌باشد.

امید است مرکز مشاوره دکتر همت‌یار با عنایت خداوند متعال در راه صحیح و در عین حال دشواری که تا به امروز پیموده است همچنان پایداری کند و بتواند در مسیر پیشرفت و ترقی جایگاه علمی و آموزش فرزندان این مرز و بوم نقش‌آفرینی نماید.

طرح مشاوره ی سالیانه


مرکز مشاوره ی دکتر همت یار به دو صورت حضوری و غیر حضوری به شما عزیزان خدمت رسانی می کند که هر دوره ی آن ۳ ماهه می باشد. در هر دوره ۶ جلسه ی فردی و ۳ جلسه ی گروهی برگزار می گردد. علاوه بر آن می توانید از تمامی خدمات وب سایت استفاده کنید.

اردوی نوروزی


دکتر همت یار که برگزار کننده ی اولین اردوی مطالعاتی در سطح کشور بوده است، همواره برگزار کننده ی بزرگ ترین اردوی مطالعاتی در سطح کشور نیز می باشد که .به دو صورت حضوری و غیر حضوری این کار را به بهترین نحو انجام می دهند

بسته های آموزشی


مرکز مشاوره ی تحصیلی دکتر همت یار هر ساله با ارائه ی بسته های آموزشی مشاور شو و رتبه شو این فرصت را ایجاد کرده است، که عزیزانی که نمی توانند از جلسات مشاوره و آموزشی مرکز استفاده کنند با دریافت این بسته ها مشکلاتشان رفع شود.

انتخاب رشته


همه ی ما از اهمیت انتخاب رشته و نقش آن در آینده ی خود خبر داریم. مرکز مشاوره ی تحصیلی دکتر همت یار با تجربه ترین و قدیمی ترین مرکز در امر انتخاب رشته می باشد. این مرکز علاوه بر انتخاب رشته برای دوره ی کارشناسی ،انتخاب رشته ی کنکور های ارشد، دکترا و آزمون دستیاری را نیز انجام می دهد .

برگزاری دوره های آموزش مشاوره

دکتر همت یار علاوه بر فعالیت در حیطه ی مشاوره به دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف ، به برگزاری جلسات و دوره هایی برای آموزش مشاوران در سطح کشور اقدام نموده است . که مشاوران عزیزان با ثبت نام در این دوره ها می توانند از تجربیات دو دهه مشاوره درخشان ایشان استفاده کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://drhematyar.com/?p=8195