مرکز مشاوره دکتر همت یار برگزار می‌کند:

انتخاب رشته کنکور 1402

اگر نگیم آینده‌ساز ترین، انتخاب رشته قطعا یکی از آینده‌ساز ترین بخش از فرآیند کنکوره. شما قراره باقی عمرتون رو با رشته‌ای که انتخاب می‌کنید زندگی کنید.

چرا مرکز مشــــــاوره دکتر همت یار؟

همایش انتخاب رشته

همه‌ی چیزی که باید در مورد دفترچه‌ی انتخاب رشته، کارنامه‌ی کنکورت و روال انتخاب رشته بدونی رو توی یه همایش آنلاین بهت آموزش می‌دیم. تازه، پرسش و پاسخم داریم.

آزمون تخصصی شخصیت شناسی

فکر کردی ما می‌ذاریم استعداد طلاییت هدر بره؟ تو این مرحله قراره به طور کامل با خودت و استعدادهات آشنا بشی و از استعدادت برای جهت دهی انتخابت استفاده کنی.

ویدیو‌‌های معرفی رشته‌ها

ده ها رشته وجود داره که تو باهاشون آشنا نیستی و نمی‌دونی چقدر می‌تونه واست جذاب باشه. اینجا واست همه‌ی رشته ها رو معرفی می‌کنیم تا بتونی با شناخت بیشتری انتخابشون کنی.

آشنایی با محدوده‌ی قبولی

اینجاس که متوجه می‌شی با رتبه‌ای که به دست آوردی، می‌تونی چه رشته ها و شهرهایی رو قبول بشی و می‌تونی اونا رو واسه خودت اولویت بندی کنی.

دانش آموز
0 +
شهر
0 +
خدمت
0 +

98% رضایت دانش آموزان

انتخاب رشته با تخصصی ترین تیم ایران!

تیم انتخاب رشته دکتر همت یار ، جزو اولین و تخصصی ترین تیم های انتخاب رشته در ایران می‌باشد!

شما می‌توانید بدون داشتن دغدغه و نگرانی از نحوه درست انتخاب رشته، مسیر تحصیلی خود را به دست مرکز مشاوره دکتر همت یار بسپارید.

تنها کافیست فرم رو به رو ، را برای ارتباط با ما پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

[wpforms id="9068"]

دانش آموزانی که با ما انتخاب رشته داشتند، کجا مشغول به تحصیل هستند؟

از اهمیت انتخاب رشته بگیم برات!

حداقل ۴۰ درصد موفقیت در فرآیند کنکور، به انتخاب رشته برمی‌گرده. اکثر بچه‌ها، تمرکز اصلی رو روی کنکور می‌ذارن و وقتی به انتخاب رشته می‌رسن، با کمترین حساسیت ممکن این کارو انجام می‌دن که عاقبتش، پشیمونی بعد از چندین سال تحصیل و کلی تلاشه. انتخاب رشته یک اتفاق نیست، یک فرآینده که باید در هر مرحله به دقیق ترین شکل ممکن پیش بره. به همین دلیل ما، در مرکز مشاوره‌ی دکتر همت‌یار یک فرآیند دقیق و چند مرحله‌ای برای انتخاب رشته‌ی شما تدارک دیدیم که احتمال پشیمونی شما رو به کمترین مقدار ممکن برسونیم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://drhematyar.com/?p=8943